Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!
Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!Centrum Kształcenia Ustwicznego. Działamy od 30 lat!

Liderem sekcji jest kol. Henryk Sroka (tel. 603 032 324).

Zajęcia odbywają się w IV Liceum Ogólnokształcącym przy placu gen. Wł. Sikorskiego we wtorki w godzinach od 8.00 do 10.00

* W sobotę 10 października 2015 na "Skałce" w Świętochłowicach na obiektach tamtejszego OSiRu odbyła się I Śląska Uniwersjada Seniorów.
W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy w tenisie stołowym zajęli następujące miejsca:
→ II m-ce Franciszek Kuczmarz w tenisie stołowym,
→ III m-ce Małgorzata Zawada w tenisie stołowym,
→ II m-ce Franciszek Kuczmarz i Małgorzata Zawada debel w tenisie stołowym

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w naszej FotoGalerii (kliknij)

* Członkowie Sekcji: Anna Kłosowicz i Józef Sobieniewski wzięli udział w Sportowej Olimpiadzie UTW w Łazach 16.05.2015.

W skład Sekcji wchodzą: Krzysztof Baster, Zofia Golder, Bożena Jędryszczyk, Anna Kłosowicz, Franciszek Kuczmarz, Alfred Kolarcik, Halina Pniewska, Piotr Simon, Henryk Sroka, Ewald Tomanek i Małgorzata Zawada.

Dotychczas największym sukcesem Sekcji tenisa stołowego było zajęcie III miejsca i zdobycie brązowego medalu przez kol. Małgorzatę Zawada na II Olimpiadzie UTW w Łazach w roku 2010.

W czasie ostatniej Olimpiady UTW w Łazach nasi tenisiści (Anna Kłosowcz, Henryk Sroka i Ewald Tomanek) zajeli miejsca tuż za podium.

Dwukrotnie (w latach 2012 i 2013) reprezentacja Uniwersytetu w skladzie Anna Kłosowicz, Henryk Sroka i Małgorzata Zawada startowała w Hali Sportowej "Na Skarpie" w Turnieju Barbórkowym o Puchar Prezydenta Bytomia.

Obecnie zawodnicy trenują sami bez opieki trenera. Aby móc zatrudnić trenera do prowadzenia Sekcji potrzeba jeszcze minimum 4 zawodnikow. Zapisy przjmuje kol. Henryk Sroka - telefonicznie (tel.603032324) lub w czasie wtorkowego treningu.

Poniżej zdjęcia z zajęć sekcji w roku 2014/2015.

2014-09-12 16:49:04

Dołączone zdjęcia

Sekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowegoSekcja tenisa stołowego